27 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Препарати солей важких металів .:. змінити
Міді сульфат .:. змінити

Назва (укр.): Міді сульфат
Назва (лат.): Cupri sulfas
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Кристали або кристалічний порошок синього кольору, без запаху, легко розчиняється у воді. Водні розчини при тривалому зберіганні стають отруйними.
Дія
залежно від концентрації розчину має в"яжучу, подразнюючу, припікаючу, протимікробну, антгельмінтну, а також дезодоруючу і фунгіцидну дії
Показання до застосування
як в"яжучий і антисептичний засіб для лікування ран і при запалення слизових оболонок ; як припікаючий засіб при хворобах шкіри і очей; як антидот при отруєнні фосфором, при опіках шкіри, спричинених фосфором; всередину призначають як антгельмінтик при кишкових цестодозах /монієзіоз і тизанієзіоз/; як кровоспинний засіб при шлунково-кишкових кровотечах; для лікування анемії поросят рекомендують суміш, що складається з міді сульфату 0,5; заліза сульфату 5,0; кобальту хлориду 0,03; риб"ячого жиру 300 мл
Спосіб застосування
Зовні у формі 1-2% розчину як в"яжучий і антисептичний засіб для лікування ран і при запалення слизових оболонок ; як припікаючий засіб при хворобах шкіри і очей /5-10% розчин/. Застосовується також як антидот при отруєнні фосфором /1-2% розчин/, при опіках шкіри, спричинених фосфором. Уражені ділянки змочують 5% розчином. Всередину призначають як антгельмінтик при кишкових цестодозах /монієзіоз і тизанієзіоз/. Як кровоспинний засіб при шлунково-кишкових кровотечах застосовують 1% розчин. Для лікування анемії поросят рекомендують суміш, що складається з міді сульфату 0,5; заліза сульфату 5,0; кобальту хлориду 0,03; риб"ячого жиру 300 мл. Призначають по 3 чайні ложки 3 рази на добу. З метою профілактики анемії у новонароджених тварин соски вимені свиноматок рекомендують зрошувати 2,5% розчином міді сульфату з 5% розчином заліза сульфату. Всередину: коням і великій рогатій худобі 2,0-10,0; дрібній рогатій худобі 0,5-1,0; свиням 0,1-1,0; собакам 0,05-0,5; курам 0,01-0,05.
Спосіб зберігання препарату
Зберігання: в щільно закритих банках.
Товарна форма препарату
Форма випуску: порошок.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.