22 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Солі лужних металів .:. змінити
Магнію сульфат .:. змінити

Назва (укр.): Магнію сульфат
Назва (лат.): Magnesii sulfas
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Безбарвні кристали, легко розчиняються у воді (1:1). Зберігають у щільно закритому посуді.
Дія
Магній входить до складу багатьох ферментних систем. Для нормального функціонування центральної нервової системи і обміну речовин у крові підтримується постійна концентрація (20-50 мг/л). При нестачі магнію в раціоні або при підвищеній кількості в кормах небілкового азоту (нітратів, солей амонію, сечовини тощо) у жуйних поступово розвивається гіпомагніємія, яка супроводжується тетанією і загибеллю новонароджених. При внутрішньому введенні у невеликих кількостях стимулює травлення, рефлекторно діє жовчогінно, спазмолітично, а також збагачує організм сіркою. При парентеральному введенні (внутрівенно, внутрім’язово) в залежності від дози діє заспокійливо, снотворно і наркотично, але ширина наркотичної дії вузька. Антагоністом магнію є кальцій, тому магнієвий наркоз дуже легко знімається внутрівенним введенням кальцію хлориду.
Показання до застосування
Застосовується як проносний засіб, при кольках, при переповненні шлунку і кишок, при отруєннях солями барію і важких металів. При цьому терапевтична доза вводиться з великою кілкістю води. Для поліпшення травлення, стимуляції обміну речовин і профілактики гіпомагнієвої тетанії застосовують у складі преміксів (карбоксилін, мінеральні премікси МП-15 і МП-30). Внутрівенно при спазмах стравоходу і кишок, шлункових і кишкових кольках, як заспокійливий і наркотичний засіб; внутрім'язово для лікування гіпомагнієвої тетанії у телят.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Випускають порошок, ампули по 5, 10 і 20 мл 20% і 25% розчину.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.