23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Вітамінні препарати .:. змінити
Нікотинова кислота .:. змінити

Назва (укр.): Нікотинова кислота
Назва (лат.): Acidum nicоitinicum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
білий кристалічний порошок, погано розчиняється у холодній воді, краще в гарячій. Джерелом вітаміну для тварин є зернові і зелені корми, соняшникова і арахісова макуха, кормові дріжджі, а також молоко, риба, тканини тварин - печінка, м'язи, нирки.
Дія
Покращує вуглеводневий обмін, діє позитивно при хворобах печінки, серця, виразкової хвороби шлунку і 12-палої кишки, при ентероколітах, важко загоюваних ранах. Вітамін РР має судиннорозширювальну дію.При нестачі нікотинової кислоти у свиней і собак розвивається пелагра, порушується травлення, з"являються некротичні пошкодження слизової оболонки товстої і сліпої кишок, знижується інтенсивність росту і РОЗВИТКУ, у птиці спостерігається запалення слизової оболонки ротової порожнини,язика, стравоходу, дерматити кінцівок, затримка статевої зрілості; у хутрових звірів - схуднення, втрата апетиту, запалення слизової оболонки ротової порожнини. Найбільш чутливі до її нестачі індичата, курчата, поросята і пушні звірі.
Показання до застосування
Для лікування пелагри, при хронічних захворюваннях травного каналу, печінки, отруєннях важкими металами, сульфаніламідними препаратами, для стимуляції росту індичат, курчат, поросят.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Зберігають за Списком Б У захищеному від світла місці.
Товарна форма препарату
Форма ВИПУСКУ: порошок і таблетки по 0,05: ампули по 1 мл 0,17%
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.