28 січня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Засоби, що діють на периферичну нервову систему .:. змінити
Засоби, що збуджують аферентні (чутливі) нерви .:. змінити
Олія терпентинова очищена .:. змінити

Назва (укр.): Олія терпентинова очищена
Назва (лат.): Olea Terebinthinae
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Одержують відгонкою живиці сосни звичайної – Pinus silvestris. Основний компонент скипидару - циклічний вуглеводень з групи терпенів - пінен.
Властивості
Безбарвна прозора рідина, характерного запаху і пекучого смаку. При зберіганні окислюється з утворенням озону. Має добре виражені подразнюючі властивості.
Дія
При нанесенні на рани та виразки в слабких концентраціях сприяє їх загоюванню, активуючи грануляцію, поліпшуючи кровообіг, діючи протигнильно та антисептично. Сприяє звертанню крові. Уведений підшкірно у чистому вигляді викликає асептичний абсцес, що використовують для загострення хронічних процесів. Резорбтивно помірно збуджує центральну нервову систему, стимулює дихання, підвищує рефлекторну збудливість.
Показання до застосування
як подразнюючий та відволікаючий засіб; для загострення хронічних процесів; як відхаркувальний, антисептичний, протизапальний засіб; як румінаторний та протибродильний засіб
Спосіб застосування
Застосовують зовнішньо як подразнюючий та відволікаючий засіб у формі лініментів, для загострення хронічних процесів у формі 20% мазі або підшкірно 5,0-10,0; - шляхом інгаляції; всередину - як румінаторний та протибродильний засіб коням 10,0-30,0; великій рогатій худобі 20,0-40,0; дрібній рогатій худобі 5,0; собакам 2,0 разом з слизами.
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.