23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати, що діють переважно на центральну нервову систему .:. змінити
Засоби, що пригнічують центральну нервову систему .:. змінити
Ромпун .:. змінити

Назва (укр.): Ромпун
Назва (лат.):
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
1 мл розчину містить 2 мг ксилазину і 1 мг метил-4-гідроксибензоату.
Властивості
Дія
Показання до застосування
Ромпун можна застосовувати для заспокоювання непокірливих тварин при дослідженнях і лікуванні, а також при хірургічному втручанні. Рекомендується використовувати перед проведенням, ін’єкційного і (чи) інгаляційного наркозу.
Спосіб застосування
Собаки Ромпун уводять шляхом внутрішньом’язової (при необхідності і внутрішньовенної) ін’єкції. Це дозволяє проводити не дуже важкі операції, наприклад, перев’язки, видалення зубного каменю, лікування отиту, ран і т.д. Комбінація з іншими препаратами при хворобливих втручаннях: 1. Місцева анестезія при хірургічній обробці ран, видаленні пухлин і т.д. 3. З л’поламіветом (л’поламівет/Хехст АГ) —знеболювання і стан дрімоти для проведення болючих операцій. Доцільне індивідуальне дозування. Пропонована доза: на 10 кг живої маси 1 мл Ромпуну і 1,5—2 мл л’поламівету внутрішньом'язово. 4. 3. З барбітуратами: 0,5—1 мл Ромпуну внутрішньом'язово на 10 кг із премедикацією атропіном. Дозування барбітуратов, наприклад тіогеналу, у залежності від дії, зі зменшенням дози до 1/3—1/4. 4. З кетаветом (кетавет/Парке-Девіс і Ко., Мюнхен): 1 мл Ромпуну і 60—100 мг кетавету на 10 кг живої маси. Кішки Ромпун уводять шляхом внутрішньом’язової чи підшкірної ін’єкції. Це дозволяє здійснювати втручання, не зв’язані із сильним болем, наприклад, дослідження, рентгенографію, обробку ран, перев’язки, видалення зубного каменю, проведення місцевої анестезії і проведення наркозу. Комбінація з іншими препаратами при втручаннях зв'язаних зсильним болем: 1. З барбитуратами, якщо потрібно наркоз. Наркоз треба давати лише після повного заспокоювання, приблизно через 20 хвилин після ін’єкції. Доцільна премедикація сульфатом атропіну. На фоні премедикації Ромпуном доза барбітурату знижується до 1/3— 1/4 (30—40 мг/кг тіогеналу інтраабдомінально). Внутрішньовенно барбітурати повинні вводитися повільно й у залежності від дії. 2. З ефіром, галотаном/флюотаном. Ефективним і добре стерпним виявився ендотрахеальний чи інгаляційний наркоз, у тому числі і для продовження дії наркозу барбітуратами. 3. З кетаветом: 0,1 мл Ромпуну на 1 кг і 5—15 мг кетавету на 1 кг.
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.