27 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Вітамінні препарати .:. змінити
Тіамін .:. змінити

Назва (укр.): Тіамін
Назва (лат.): Vitaminum B1
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Дія
Вітамін В1 стимулює процеси утворення складних органічних речовин з поживного матеріалу, який надходить в організм. Приймає безпосередню участь в обміні білків і вуглеводів. Має вплив на азотистий обмін. При нестачі вітаміну В1 відбувається розпад білкових речовин, внаслідок чого організм збіднюється білками. Відсутність або недостатність в кормах вітаміну В1 призводить до ураження нервової системи. Ранні ознаки недостатності вітаміну В1 - втрата апетиту, м'язова слабкість, зниження ваги, біль по ходу нервових стовбурів, почуття оніміння. В тяжких випадках розвивається множинне запалення нервів. На цій стадії розвитку хвороба отримала назву харчового поліневриту. Гіповітаміноз В1 частіше спостерігається у молодняку тварин і птиці, коли в них недостатньо функціонує мікрофлора травного каналу. Дорослі жуйні повністю забезпечуються ендогенним вітаміном; коні, свині, птиця і хутрові звірі - частково, що зумовлює необхідність постійного надходження його з кормами.
Показання до застосування
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
В аптеки поступають препарати цього вітаміну у формі драже, таблеток і стерильних розчинів в ампулах. Випускається і новий препарат фосфорильованого тіаміну кокарбоксилаза (вітамін В1 з фосфором.) - високоефективний лікарський засіб при порушенні діяльності серцево-судинної системи.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.