23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати, що діють переважно на центральну нервову систему .:. змінити
Засоби, що пригнічують центральну нервову систему .:. змінити
Хлоралгідрат .:. змінити

Назва (укр.): Хлоралгідрат
Назва (лат.): Chloralum hydratum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Безбарвні кристали гострого запаху, гіркуватого смаку. Гігроскопічний, на повітрі леткий. Добре розчинний у воді /З:1/, спирті, ефірі, хлороформі. У водних розчинах нестійкий, особливо при нагріванні - розкладається з утворенням токсичної трихлороцтової кислоти.
Дія
Місцева подразнююча, тому всередину і через пряму кишку можна вводити тільки на слизах у концентрації не більш як 10%. Попадання розчину під шкіру спричинює запалення і некроз. Легко всмоктується слизовими оболонками - через 5-30 хвилин виявляється наркотична дія без стадії збудження. Рівномірно розподіляється в тканинах і довго затримується в організмі. Ширина наркотичної дії вузька - 30-55 мг на 100 мл крові, що утруднює використання його для повного наркозу. Базисний наркоз супроводжується значним зниженням больової чутливості, послабленням рефлексів і розслабленням скелетних м'язів. При цьому дихання сповільнюється і стає глибоким; незначне передозування загрожує зупинкою дихання. Під час наркозу знижуються тиск крові і температура тіла. Добре переносять базисний наркоз коні та свині. Велика рогата худоба при повному наркозі гине.
Показання до застосування
Для базисного наркозу коням, свиням, собакам, верблюдам, віслюкам, оленям, кролям; як заспокійливий і снотворний засіб - при сильних збудженнях, кольках, запаленні мозку, випадінні матки та прямої кишки; як протисудомний засіб - при кольках, отруєнні стрихніном, правці.
Спосіб застосування
Розчин готують перед застосуванням в асептичних умовах, тобто на стерильній дистильованій воді або фізіологічному розчині.
Спосіб зберігання препарату
Зберігання: за Списком Б, у щільно закритих склянках, у прохолодному місці.
Товарна форма препарату
Форма випуску: порошок.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.