27 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Гормональні препарати .:. змінити
Пілкан 5 (Пілкан 20) .:. змінити

Назва (укр.): Пілкан 5 (Пілкан 20)
Назва (лат.):
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
1 кубик містить діючу речовину: мегестролу ацетат - 5,0 мг (ПІЛКАН 5), мегестролу ацетат - 20,0 мг (ПІЛКАН 20)
Властивості
Дія
Мегестрол ацетат має прогестероно-подібні властивості. Він інгібує секрецію гонадотропінів (лютеінізуючого і фолікулостимулюючого гормонів) шляхом прямої дії на гіпоталамус. У випадку застосування препарату до початку тічки він у відповідних дозах пригнічує секрецію гонадотропних гормонів та запобігає овуляції. Якщо препарат задають на початку фолікулярної фази (другий або третій день тічки), це призводить до переривання тічки. Введений самцям мегестрол ацетат опосередковано впливає на регуляцію ознак поведінки. Мегестрол ацетат легко адсорбується в кишечнику,біотрансформується печінкою і виводиться головним чином з сечею через 1-2 дні у вигляді солей.
Показання до застосування
Для затримки або переривання тічки у сук та кішок; зниження статевої активності кобелів. Цукровий кубик згодовують з рук господаря або додають в їжу чи воду. Для кішок та невеликих собак застосовують ПІЛКАН 5, для середніх та великих собак - ПІЛКАН 20.
Спосіб застосування
Для затримки або переривання тічки у сук та кішок; зниження статевої активності кобелів. Цукровий кубик згодовують з рук господаря або додають в їжу чи воду. Для переривання тічки у кішок необхідно давати 1 кубик ПІЛКАНУ 5 щоденно протягом 8 днів з почату тічки. Для затримки тічки кішкам дають ПІЛКАН 5 в дозі 1 кубик раз на два тижні. Для кішок та невеликих собак застосовують ПІЛКАН 5, для середніх та великих собак - ПІЛКАН 20.
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Цукрові кубики білого кольору.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.